O AUTORCEHej miśki!

Me imię Emilka, choć skłamałabym jeśli powiedziałabym Wam, że je uwielbiam. Od urodzenia mieszkam w centralnej części Polski, a dokładniej w Łodzi. W świecie blogosfery znajduje się już na tyle długo, że mam poczucie jakby właśnie tutaj był mój drugi dom - choć mam dziwne wrażenie, że o zadomowienie się tu nie aż tak znowu trudno :)


 http://orig14.deviantart.net/5c79/f/2009/235/3/f/lodz__s_sunrise___a_gif_movie_by_xantyp.gif


Swoje pierwsze poważne czytelnicze zmagania zaczęłam jeszcze w podstawówce, czytając obszerne w treści jak i stronicach samych w sobie "To" Stephena Kinga, któremu to zawdzięczam bardzo wiele i m.in. z tego też względu do dziś jest on jednym z moich najukochańszych autorów.


https://68.media.tumblr.com/8233bd5f66fd474c65718ff541dbd03d/tumblr_o90c1ln8lD1seoyyho1_500.gif


Poza książkami uwielbiam także wsłuchiwać się w brzmienie lat 90 z okolic Seattle, nie dziwne więc że cenię sobie bardzo twórczość Alice in Chains czy też Mother Love Bone, aczkolwiek trudno mi zapomnieć o mojej najpierwszej muzycznej miłości (jeszcze za czasów kołyski), czyli Depeche Mode, którego to płyty zawsze pozostaną w moim sercu.


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/e2/44/1e/e2441e70be99a026c7d5a9ac40a0d7e1.gif


Mimo, że kiedyś nałogowo oglądałam wiele seriali, obecnie jedynym ważnym punktem w moim rozkładzie są zaledwie dwie produkcje: American Horror Story oraz Sherlock, które to zawsze dodają mi sporo inspiracji. Jednak na rozweselenie nie pogardzę także Przyjaciółmi czy też Różowymi latami siedemdziesiątymi!


http://data.whicdn.com/images/59085057/large.gif


Kocham także pisać czego można się z łatwością domyśleć, bo bez takiego zamiłowania zapewne by mnie tutaj nie było, prawda? Tak, więc to ja w podstawach, jeśli chcecie dowiedzieć się o mnie czegoś więcej wystarczy poczytać to i owo na blogu, albo zwyczajnie spytać w komentarzu :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku!

Na wstępie wiedz, że ogromnie cieszy mnie fakt, iż z jakiegoś powodu znalazłeś się właśnie tutaj.

Wykorzystując, więc już tę jakże wspaniałą sytuację: proszę, zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Dzięki tym paru słowom czy też zdaniom wiem, że ktoś choć podejmuje się próby przeczytania zamieszczonych tutaj tekstów. Także, tym którzy wyrazili swoją opinię na blogu dziękuję z całego serduszka!

Pozdrawiam cieplutko i życzę miłego czytania :)
~Emi✌